Znajdź nas na Google Plus Znajdź nas na Facebook
Mapa strony Kontakt

UWOLNIJ SIĘ
Profesjonalnie leczymy uzależnienia

Bezpłatny punkt konsultacyjny

tel: 517 288 578 |

Wybierz odpowiedni turnus dla Twojego problemu.

Uzależnienie od leków lekomania Uzależnienie od leków  lekomania Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od narkotyków Uzależnienie od narkotyków Motywacja i diagnoza Informacje Motywacja i diagnoza Informacje
Versusmed | Ośrodek terapii uzależnień w tym leczenia alkoholizmu / Ośrodek leczenia uzależnień

Dodatkowe informacje

Parking

Dysponujemy także własnym parkingiem na terenie posesji - dla pacjentów przebywających na leczeniu.

Dostęp do telefonu i Internetu podczas odbywania terapii

Na terenie Ośrodka oddajemy do Państwa dyspozycji łącze internetowe wi-fi oraz możliwość korzystania z urządzeń biurowych (fax, skaner itd.). Nie ograniczamy dostępu do telefonu oraz internetu, o ile nie koliduje on z zasadniczym celem pobytu w Ośrodku, czyli leczeniem.

Relaks i czas wolny

Czas wolny wykorzystujemy aktywnie, organizując wyjścia do kompleksu kąpielowego, rozpalanie grillii, spacery po okolicy oraz wycieczki. Nasz ośrodek oferuje ponadto możliwość skorzystania z cyklu płatnych masaży leczniczych oraz relaksacyjnych, wykonywanych przez wykwalifikowaną masażystkę.

Ochrona prywatności

Zarówno w czasie leczenia jak i po udanym wyjściu z uzależnienia, Prywatny Ośrodek Leczenia Alkoholizmu Kliniki Versusmed gwarantuje pełną dyskrecję i prywatność. Dane osobowe, jak i informacje dotyczące stanu zdrowia Klientów przechowywane są w archiwum ośrodka, do którego osoby nieuprawnione nie mają dostępu.

O firmie

Ośrodek Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed
jest jedną z nielicznych, prywatnych placówek, prowadzących leczenie alkoholizmu, patologicznego hazardu i lekomanii w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami. Kadra Ośrodka posiada państwowe, najwyższe kwalifikacje, uprawniające do leczenia uzależnień. Nasza praca w sposób systematyczny konsultowana jest z superwizorem terapii uzależnień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

15.02.2015 Leczenie lekomanii w pigułce Podstawowe informacje na temat terapii uzależnienia od leków. Gdzie i jak leczy się lekomanię ? 

CZYTAJ WIĘCEJ

09.02.2015 Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.2 Druga część artykułu o wspólnej pracy z parą w ośrodkach leczenia alkoholizmu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kontakt

Zadzwoń lub napisz.
Wiemy czym jest uzależnienie.

tel: 12 281 08 59 lub 505 251 858
e-mail: biuro@versusmed.pl

OK, ukryj informację Ta strona używa plików cookies (więcej informacji)