Znajdź nas na Google Plus Znajdź nas na Facebook
Mapa strony Kontakt

UWOLNIJ SIĘ
Profesjonalnie leczymy uzależnienia

Bezpłatny punkt konsultacyjny

tel: 12 281 08 59 | 505 251 858

Wybierz odpowiedni turnus dla Twojego problemu: Uzależnienie od leków lekomania Uzależnienie od leków  lekomania Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od narkotyków Uzależnienie od narkotyków Motywacja i diagnoza Informacje Motywacja i diagnoza Informacje
Versusmed | Ośrodek terapii uzależnień w tym leczenia alkoholizmu / Ośrodek leczenia uzależnień

Dodatkowe informacje

Parking

Dysponujemy także własnym parkingiem na terenie posesji - dla pacjentów przebywających na leczeniu.

Dostęp do telefonu i Internetu podczas odbywania terapii

Na terenie Ośrodka oddajemy do Państwa dyspozycji łącze internetowe wi-fi oraz możliwość korzystania z urządzeń biurowych (fax, skaner itd.). Nie ograniczamy dostępu do telefonu oraz internetu, o ile nie koliduje on z zasadniczym celem pobytu w Ośrodku, czyli leczeniem.

Relaks i czas wolny

Czas wolny wykorzystujemy aktywnie, organizując wyjścia do kompleksu kąpielowego, rozpalanie grillii, spacery po okolicy oraz wycieczki. Nasz ośrodek oferuje ponadto możliwość skorzystania z cyklu płatnych masaży leczniczych oraz relaksacyjnych, wykonywanych przez wykwalifikowaną masażystkę.

Ochrona prywatności

Zarówno w czasie leczenia jak i po udanym wyjściu z uzależnienia, Prywatny Ośrodek Leczenia Alkoholizmu Kliniki Versusmed gwarantuje pełną dyskrecję i prywatność. Dane osobowe, jak i informacje dotyczące stanu zdrowia Klientów przechowywane są w archiwum ośrodka, do którego osoby nieuprawnione nie mają dostępu.

O firmie

Ośrodek Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed
jest jedną z nielicznych, prywatnych placówek, prowadzących leczenie alkoholizmu, patologicznego hazardu i lekomanii w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami. Kadra Ośrodka posiada państwowe, najwyższe kwalifikacje, uprawniające do leczenia uzależnień. Nasza praca w sposób systematyczny konsultowana jest z superwizorem terapii uzależnień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

15.02.2015 Leczenie lekomanii w pigułce Podstawowe informacje na temat terapii uzależnienia od leków. Gdzie i jak leczy się lekomanię ? 

CZYTAJ WIĘCEJ

09.02.2015 Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.2 Druga część artykułu o wspólnej pracy z parą w ośrodkach leczenia alkoholizmu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kontakt

Zadzwoń lub napisz.
Wiemy czym jest uzależnienie.

tel: 12 281 08 59 lub 505 251 858
e-mail: biuro@versusmed.pl

OK, ukryj informację Ta strona używa plików cookies (więcej informacji)