Znajdź nas na Google Plus Znajdź nas na Facebook
Mapa strony Kontakt

UWOLNIJ SIĘ
Profesjonalnie leczymy uzależnienia

Bezpłatny punkt konsultacyjny

tel: 12 281 08 59 | 505 251 858

Wybierz odpowiedni turnus dla Twojego problemu: Uzależnienie od leków lekomania Uzależnienie od leków  lekomania Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od narkotyków Uzależnienie od narkotyków Motywacja i diagnoza Informacje Motywacja i diagnoza Informacje
Versusmed | Ośrodek terapii uzależnień w tym leczenia alkoholizmu

Ośrodek

Informacje na temat oferty  ośrodka Versusmed, w którym leczymy  uzależnienia, znajdą Państwo na podstronie Oferta. Tu chcielibyśmy z kolei przybliżyć Państwu dodatkowe wiadomości na temat naszej kliniki. Wierzymy, że zebrane tu dane ułatwią Państwo podjęcie decyzji o leczeniu się właśnie w ośrodku Versusmed.

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Kliniki Versusmed położony jest w uroczej, zielonej okolicy, 6 kilometrów od Krakowa. To kameralny, przytulny budynek zlokalizowany w spokojnym otoczeniu, co zapewnia atmosferę sprzyjającą relaksacji oraz regeneracji. Dom otoczony jest zamkniętym terenem zielonym co pozwala - w niekrępującej atmosferze - spędzać czas na wolnym powietrzu.

Proces leczenia przeprowadzany jest zgpdnie z obowiązującymi standardami, pod okiem psychologów oraz certyfikowanych terapeutów uzależnień.

Specjalizujemy  się w terapii: 

 

Kontynuacja pracy terapeutycznej: 

Ośrodek kieruje swoją ofertę także do Pacjentów spoza Krakowa i małopolski. Współpracujemy z placówkami i specjalistami z innych regionów kraju, zapewniając tym samym naszym Pacjentom możliwość kontynuowania leczenia w miejscu zamieszkania. Aktualnie z naszych rekomendacji korzystać mogą mieszkańcy:

Kielc (i woj. świętokrzyskie)

Wrocławia (i woj. dolnośląskie)

Rzeszowa (i woj. podkarpackie)

Lublina (i woj. lubelskie)

Warszawy (i woj. mazowieckie)

Katowic (i woj. śląskie) 

Łodzi (i woj. łódzkie)

 

 

 

 

O firmie

Ośrodek Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed
jest jedną z nielicznych, prywatnych placówek, prowadzących leczenie alkoholizmu, patologicznego hazardu i lekomanii w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami. Kadra Ośrodka posiada państwowe, najwyższe kwalifikacje, uprawniające do leczenia uzależnień. Nasza praca w sposób systematyczny konsultowana jest z superwizorem terapii uzależnień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

15.02.2015 Leczenie lekomanii w pigułce Podstawowe informacje na temat terapii uzależnienia od leków. Gdzie i jak leczy się lekomanię ? 

CZYTAJ WIĘCEJ

09.02.2015 Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.2 Druga część artykułu o wspólnej pracy z parą w ośrodkach leczenia alkoholizmu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kontakt

Zadzwoń lub napisz.
Wiemy czym jest uzależnienie.

tel: 12 281 08 59 lub 505 251 858
e-mail: biuro@versusmed.pl

OK, ukryj informację Ta strona używa plików cookies (więcej informacji)