Znajdź nas na Google Plus Znajdź nas na Facebook
Mapa strony Kontakt

UWOLNIJ SIĘ
Profesjonalnie leczymy uzależnienia

Bezpłatny punkt konsultacyjny

tel: 517 288 578 |

Wybierz odpowiedni turnus dla Twojego problemu.

Uzależnienie od leków lekomania Uzależnienie od leków  lekomania Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od narkotyków Uzależnienie od narkotyków Motywacja i diagnoza Informacje Motywacja i diagnoza Informacje
Versusmed | Ośrodek terapii uzależnień w tym leczenia alkoholizmu

Ośrodek

Informacje na temat oferty  ośrodka Versusmed, w którym leczymy  uzależnienia, znajdą Państwo na podstronie Oferta. Tu chcielibyśmy z kolei przybliżyć Państwu dodatkowe wiadomości na temat naszej kliniki. Wierzymy, że zebrane tu dane ułatwią Państwo podjęcie decyzji o leczeniu się właśnie w ośrodku Versusmed.

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Kliniki Versusmed położony jest w uroczej, zielonej okolicy, 6 kilometrów od Krakowa. To kameralny, przytulny budynek zlokalizowany w spokojnym otoczeniu, co zapewnia atmosferę sprzyjającą relaksacji oraz regeneracji. Dom otoczony jest zamkniętym terenem zielonym co pozwala - w niekrępującej atmosferze - spędzać czas na wolnym powietrzu.

Proces leczenia przeprowadzany jest zgpdnie z obowiązującymi standardami, pod okiem psychologów oraz certyfikowanych terapeutów uzależnień.

Specjalizujemy  się w terapii: 

 

Kontynuacja pracy terapeutycznej: 

Ośrodek kieruje swoją ofertę także do Pacjentów spoza Krakowa i małopolski. Współpracujemy z placówkami i specjalistami z innych regionów kraju, zapewniając tym samym naszym Pacjentom możliwość kontynuowania leczenia w miejscu zamieszkania. Aktualnie z naszych rekomendacji korzystać mogą mieszkańcy:

Kielc (i woj. świętokrzyskie)

Wrocławia (i woj. dolnośląskie)

Rzeszowa (i woj. podkarpackie)

Lublina (i woj. lubelskie)

Warszawy (i woj. mazowieckie)

Katowic (i woj. śląskie) 

Łodzi (i woj. łódzkie)

 

 

 

 

O firmie

Ośrodek Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed
jest jedną z nielicznych, prywatnych placówek, prowadzących leczenie alkoholizmu, patologicznego hazardu i lekomanii w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami. Kadra Ośrodka posiada państwowe, najwyższe kwalifikacje, uprawniające do leczenia uzależnień. Nasza praca w sposób systematyczny konsultowana jest z superwizorem terapii uzależnień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

15.02.2015 Leczenie lekomanii w pigułce Podstawowe informacje na temat terapii uzależnienia od leków. Gdzie i jak leczy się lekomanię ? 

CZYTAJ WIĘCEJ

09.02.2015 Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.2 Druga część artykułu o wspólnej pracy z parą w ośrodkach leczenia alkoholizmu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kontakt

Zadzwoń lub napisz.
Wiemy czym jest uzależnienie.

tel: 12 281 08 59 lub 505 251 858
e-mail: biuro@versusmed.pl

OK, ukryj informację Ta strona używa plików cookies (więcej informacji)