Znajdź nas na Google Plus Znajdź nas na Facebook
Mapa strony Kontakt

UWOLNIJ SIĘ
Profesjonalnie leczymy uzależnienia

Bezpłatny punkt konsultacyjny

tel: 517 288 578 |

Wybierz odpowiedni turnus dla Twojego problemu.

Uzależnienie od leków lekomania Uzależnienie od leków  lekomania Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od narkotyków Uzależnienie od narkotyków Motywacja i diagnoza Informacje Motywacja i diagnoza Informacje
Versusmed | Ośrodek terapii uzależnień w tym leczenia alkoholizmu / Turnusy terapeutyczne

Turnus dla osób uzależnionych od leków

Turnus  terapeutyczny dla osób uzależnionych od leków

 



Ze względu na bezpieczeństwo Pacjentów nie kwalifikujemy do leczenia w ośrodku wszystkich zgłaszających się. Bywają sytuację, w których ze względu na stopień zaawansowania uzależnienia, stopień zatrucia lekami oraz ogólny stan zdrowia pacjenta, leczenie uzależnienia od leków powinnno rozpocząć się detoksykacją przeprowadzaną na oddziale szpitalnym. 

Praca z Pacjentem rozpoczyna się od ustabilizowania stanu psychicznego i fizycznego tak, by przygotować go do pracy terapeutycznej i zapewnić maksymalną efektywność terapii.

Podstawowym celem turnusu jest nabycie zdolności do utrzymywania abstynencji, innymi słowy - koncentrujemy się w naszej pracy na tym, by po opuszczeniu Kliniki Pacjent był w stanie radzić sobie z niekontrolowanym i groźnym dla życia oraz zdrowia przyjmowaniem leków. Pracujemy intensywnie - naszym celem jest to, by uzyskali Państwo stan i umiejętności, pozwalające z sukcesem radzić sobie z niekontrolowanym przyjmowaniem leków. Jednocześnie dostosowujemy intensywność pracy do realnych możliwości Pacjenta.

Terapia odbywa się w trybie indywidualnym (sesje z terapeutą) oraz grupowym. Leczenie prowadzą doświadczeni psychoterapeuci i psychologowie  posiadający stosowne kwalifikacje oraz państwowe certyfikaty uprawniające do samodzielnego prowadzenia psychoterapii uzależnień.

W trakcie turnusu bezpłatną opieką objęta jest także rodzina Pacjenta (zapewniamy tzw. sesje rodzinne oraz konsultacje indywidualne dla członków rodziny). 

 

 

Przejdź do kolejnego działu, aby uzyskać dodatkowe informacje o tej chorobie.

O firmie

Ośrodek Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed
jest jedną z nielicznych, prywatnych placówek, prowadzących leczenie alkoholizmu, patologicznego hazardu i lekomanii w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami. Kadra Ośrodka posiada państwowe, najwyższe kwalifikacje, uprawniające do leczenia uzależnień. Nasza praca w sposób systematyczny konsultowana jest z superwizorem terapii uzależnień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

15.02.2015 Leczenie lekomanii w pigułce Podstawowe informacje na temat terapii uzależnienia od leków. Gdzie i jak leczy się lekomanię ? 

CZYTAJ WIĘCEJ

09.02.2015 Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.2 Druga część artykułu o wspólnej pracy z parą w ośrodkach leczenia alkoholizmu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kontakt

Zadzwoń lub napisz.
Wiemy czym jest uzależnienie.

tel: 12 281 08 59 lub 505 251 858
e-mail: biuro@versusmed.pl

OK, ukryj informację Ta strona używa plików cookies (więcej informacji)