Znajdź nas na Google Plus Znajdź nas na Facebook
Mapa strony Kontakt

UWOLNIJ SIĘ
Profesjonalnie leczymy uzależnienia

Bezpłatny punkt konsultacyjny

tel: 517 288 578 |

Wybierz odpowiedni turnus dla Twojego problemu.

Uzależnienie od leków lekomania Uzależnienie od leków  lekomania Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od narkotyków Uzależnienie od narkotyków Motywacja i diagnoza Informacje Motywacja i diagnoza Informacje
Versusmed | Ośrodek terapii uzależnień w tym leczenia alkoholizmu / Turnusy terapeutyczne

Turnus dla osób uzależnionych od alkoholu

 Turnus dla osób uzależnionych od alkoholu

 

Terapia odbywa się w trybie:

  • indywidualnym (sesje z terapeutą)
  • grupowym 

Terapię prowadzą   doświadczeni psychoterapeuci i  psychologowie , którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz państwowe certyfikaty, uprawniające do samodzielnego prowadzenia psychoterapii uzależnień.

Turnus to także bezpłatna opieka dla rodzin naszych Pacjentów. Oferujemy zarówno przeprowadzanie sesji rodzinnych jak i konsultacji indywidualnych dla najbliższych osoby uzależnionej - o ile obie strony wyrażają taką potrzebę i zgodę.

Każdy Pacjent po przyjęciu do naszego ośrodka, wymaga konsultacji lekarza internisty, a w razie potrzeby - również przez lekarza psychiatry.

 

 

 

O firmie

Ośrodek Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed
jest jedną z nielicznych, prywatnych placówek, prowadzących leczenie alkoholizmu, patologicznego hazardu i lekomanii w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami. Kadra Ośrodka posiada państwowe, najwyższe kwalifikacje, uprawniające do leczenia uzależnień. Nasza praca w sposób systematyczny konsultowana jest z superwizorem terapii uzależnień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

15.02.2015 Leczenie lekomanii w pigułce Podstawowe informacje na temat terapii uzależnienia od leków. Gdzie i jak leczy się lekomanię ? 

CZYTAJ WIĘCEJ

09.02.2015 Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.2 Druga część artykułu o wspólnej pracy z parą w ośrodkach leczenia alkoholizmu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kontakt

Zadzwoń lub napisz.
Wiemy czym jest uzależnienie.

tel: 12 281 08 59 lub 505 251 858
e-mail: biuro@versusmed.pl

OK, ukryj informację Ta strona używa plików cookies (więcej informacji)