Znajdź nas na Google Plus Znajdź nas na Facebook
Mapa strony Kontakt

UWOLNIJ SIĘ
Profesjonalnie leczymy uzależnienia

Bezpłatny punkt konsultacyjny

tel: 517 288 578 |

Wybierz odpowiedni turnus dla Twojego problemu.

Uzależnienie od leków lekomania Uzależnienie od leków lekomania Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od narkotyków Uzależnienie od narkotyków Motywacja i diagnoza Informacje Motywacja i diagnoza Informacje
Versusmed | Ośrodek terapii uzależnień w tym leczenia alkoholizmu

Oferta

Ośrodek terapii uzależnień to klinika, która jest niepublicznym, prywatnym ośrodkiem psychoterapeutycznym, specjalizującym się w terapii:


Oferta ośrodka obejmuje :

     • dwutygodniowy turnusu skoncentrowanego na precyzyjnym postawieniu diagnozy i podjęciu decyzji o kierunku leczenia alkoholika / osoby pijącej szkodliwie
     • czterotygodniowy turnusu terapeutycznego (z możliwością przedłużenia) dla osób uzależnionych od alkoholu i gier oraz zakładów
     • sześcio- lub ośmiotygodniowy turnusu terapeutycznego dla osób uzależnionych od leków  oraz narkotyków
     • terapię pogłębioną (dla Klientów z Małopolski)


W ramach każdego z turnusów zapewniamy:

     • diagnozę nozologiczną i problemową
     • psychoedukację
     • grupowe zajęcia terapeutyczne
     • psychoterapię indywidualną
     • osobisty program leczenia dostosowany każdorazowo do potrzeb i sytuacji klienta
     • konsultacje lekarza ogólnego oraz lekarza psychiatry
     • kontynuację leczenia  w ramach oferowanego przez Klinikę programu "After care", realizowany w trybie comiesięcznych zjazdów weekendowych oraz indywidualnej psychoterapii ambulatoryjnej w miejscu zamieszkania, prowadzonej przez rekomendowanych specjalistów. Klientom naszej Kliniki zapewniamy także, w uzasadnionych przypadkach, możliwość odbywania e-konsultacji z wykorzystaniem poczty elektronicznej oraz komunikatorów internetowych.

 

Dlaczego warto wybrać terapię w Versusmed?

Wysoki poziom oferowanych usług, etyka zawodowa oraz elastyczność (rozumiana jako indywidualne podejście do Klienta), to trzy filary, na których opiera się nasza filozofia. Szczególną wagę przywiązujemy do kwalifikacji zawodowych i kompetencji osobistych naszej kadry, którą stanowi grupa wysokiej klasy specjalistów - psychologów oraz certyfikowanych terapeutów psychoterapii uzależnień. Jednocześnie zespół terapeutyczny systematycznie poddaje swoją pracę nadzorowi prowadzonemu przez certyfikowanych superwizorów. Staramy się bardzo, aby nie potwierdzać stereotypów przedstawiających zwykle zamknięty ośrodek dla alkoholików jako miejsce, w którym poza przyczyną ulokowania konkrentje osoby w placówce, nie dostrzega się innych problemów pacjenta.

 

 

O firmie

Ośrodek Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed
jest jedną z nielicznych, prywatnych placówek, prowadzących leczenie alkoholizmu, patologicznego hazardu i lekomanii w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami. Kadra Ośrodka posiada państwowe, najwyższe kwalifikacje, uprawniające do leczenia uzależnień. Nasza praca w sposób systematyczny konsultowana jest z superwizorem terapii uzależnień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

15.02.2015 Leczenie lekomanii w pigułce Podstawowe informacje na temat terapii uzależnienia od leków. Gdzie i jak leczy się lekomanię ? 

CZYTAJ WIĘCEJ

09.02.2015 Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.2 Druga część artykułu o wspólnej pracy z parą w ośrodkach leczenia alkoholizmu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kontakt

Zadzwoń lub napisz.
Wiemy czym jest uzależnienie.

tel: 12 281 08 59 lub 505 251 858
e-mail: biuro@versusmed.pl

OK, ukryj informację Ta strona używa plików cookies (więcej informacji)