Znajdź nas na Google Plus Znajdź nas na Facebook
Mapa strony Kontakt

UWOLNIJ SIĘ
Profesjonalnie leczymy uzależnienia

Bezpłatny punkt konsultacyjny

tel: 517 288 578 |

Wybierz odpowiedni turnus dla Twojego problemu.

Uzależnienie od leków lekomania Uzależnienie od leków  lekomania Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od narkotyków Uzależnienie od narkotyków Motywacja i diagnoza Informacje Motywacja i diagnoza Informacje
Versusmed | Ośrodek terapii uzależnień w tym leczenia alkoholizmu

Turnusy terapeutyczne

Specjanie opracowane turnusy o różnej długości trwania, pomagają naszym Pacjentom w pokonaniu uzależnień z jakimi trafili do naszego ośrodka. Wybierz interesujący Cię turnus z menu znajdującego się po lewej.

Jak rozumiemy pracę z uzależnieniem?

Poza oczywistą koncentracją na pracy z zasadniczym problemem Pacjenta (uzależnienienia od substancji psychoaktywnych lub pewnych zachowań), zwracamy uwagę na fakt, że nałogi "obudowane" są w wielu przypadkach innymi problemami, są ich efektem albo też owe problemy generują. W związku z tym nasz program terapii uzależnień zapewnia opieką terapeutyczną wykraczającą daleko poza samo leczenie nałogu.

W Ośrodku Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed, terapię alkoholizmu, lekomanii i patologicznego grania uzupełniamy, we współpracy z lekarzami, o bezpieczną farmakoterapię (leki). Wychodzimy z założenia, że leczenie uzależnień (biorąc pod uwagę ich różne odmiany - od alkoholizmu, przez patologiczny hazard, aż po tzw. dopalacze) nie może bazować na jednym programie, identycznym dla wszystkich pacjentów.

Osoby zainteresowane prosimy o telefoniczny lub mailowy kontakt z nami. Skuteczne leczenie uzależnień jest możliwe i im szybciej zostanie podjęte, tym większe szanse na jego powodzenie oraz zatrzymanie destrukcji.

O firmie

Ośrodek Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed
jest jedną z nielicznych, prywatnych placówek, prowadzących leczenie alkoholizmu, patologicznego hazardu i lekomanii w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami. Kadra Ośrodka posiada państwowe, najwyższe kwalifikacje, uprawniające do leczenia uzależnień. Nasza praca w sposób systematyczny konsultowana jest z superwizorem terapii uzależnień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

15.02.2015 Leczenie lekomanii w pigułce Podstawowe informacje na temat terapii uzależnienia od leków. Gdzie i jak leczy się lekomanię ? 

CZYTAJ WIĘCEJ

09.02.2015 Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.2 Druga część artykułu o wspólnej pracy z parą w ośrodkach leczenia alkoholizmu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kontakt

Zadzwoń lub napisz.
Wiemy czym jest uzależnienie.

tel: 12 281 08 59 lub 505 251 858
e-mail: biuro@versusmed.pl

OK, ukryj informację Ta strona używa plików cookies (więcej informacji)