Znajdź nas na Google Plus Znajdź nas na Facebook
Mapa strony Kontakt

UWOLNIJ SIĘ
Profesjonalnie leczymy uzależnienia

Bezpłatny punkt konsultacyjny

tel: 12 281 08 59 | 505 251 858

Wybierz odpowiedni turnus dla Twojego problemu: Uzależnienie od leków lekomania Uzależnienie od leków  lekomania Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od narkotyków Uzależnienie od narkotyków Motywacja i diagnoza Informacje Motywacja i diagnoza Informacje
Versusmed | Ośrodek terapii uzależnień w tym leczenia alkoholizmu

Turnusy terapeutyczne

Specjanie opracowane turnusy o różnej długości trwania, pomagają naszym Pacjentom w pokonaniu uzależnień z jakimi trafili do naszego ośrodka. Wybierz interesujący Cię turnus z menu znajdującego się po lewej.

Jak rozumiemy pracę z uzależnieniem?

Poza oczywistą koncentracją na pracy z zasadniczym problemem Pacjenta (uzależnienienia od substancji psychoaktywnych lub pewnych zachowań), zwracamy uwagę na fakt, że nałogi "obudowane" są w wielu przypadkach innymi problemami, są ich efektem albo też owe problemy generują. W związku z tym nasz program terapii uzależnień zapewnia opieką terapeutyczną wykraczającą daleko poza samo leczenie nałogu.

W Ośrodku Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed, terapię alkoholizmu, lekomanii i patologicznego grania uzupełniamy, we współpracy z lekarzami, o bezpieczną farmakoterapię (leki). Wychodzimy z założenia, że leczenie uzależnień (biorąc pod uwagę ich różne odmiany - od alkoholizmu, przez patologiczny hazard, aż po tzw. dopalacze) nie może bazować na jednym programie, identycznym dla wszystkich pacjentów.

Osoby zainteresowane prosimy o telefoniczny lub mailowy kontakt z nami. Skuteczne leczenie uzależnień jest możliwe i im szybciej zostanie podjęte, tym większe szanse na jego powodzenie oraz zatrzymanie destrukcji.

O firmie

Ośrodek Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed
jest jedną z nielicznych, prywatnych placówek, prowadzących leczenie alkoholizmu, patologicznego hazardu i lekomanii w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami. Kadra Ośrodka posiada państwowe, najwyższe kwalifikacje, uprawniające do leczenia uzależnień. Nasza praca w sposób systematyczny konsultowana jest z superwizorem terapii uzależnień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

15.02.2015 Leczenie lekomanii w pigułce Podstawowe informacje na temat terapii uzależnienia od leków. Gdzie i jak leczy się lekomanię ? 

CZYTAJ WIĘCEJ

09.02.2015 Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.2 Druga część artykułu o wspólnej pracy z parą w ośrodkach leczenia alkoholizmu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kontakt

Zadzwoń lub napisz.
Wiemy czym jest uzależnienie.

tel: 12 281 08 59 lub 505 251 858
e-mail: biuro@versusmed.pl

OK, ukryj informację Ta strona używa plików cookies (więcej informacji)