Znajdź nas na Google Plus Znajdź nas na Facebook
Mapa strony Kontakt

UWOLNIJ SIĘ
Profesjonalnie leczymy uzależnienia

Bezpłatny punkt konsultacyjny

tel: 12 281 08 59 | 505 251 858

Wybierz odpowiedni turnus dla Twojego problemu: Uzależnienie od leków lekomania Uzależnienie od leków  lekomania Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od narkotyków Uzależnienie od narkotyków Motywacja i diagnoza Informacje Motywacja i diagnoza Informacje
Versusmed | Ośrodek terapii uzależnień w tym leczenia alkoholizmu

Dla profesjonalistów

Gruntowanie tożsamości w leczeniu alkoholizmu cz.4 Zagrożenia i trudności w trakcie pracy. 2015-01-16 16:43 | komentarze

 

W dzisiejszym wpisie identyfikujemy kolejne zagrożenia, ale i szanse decydujące o tym, czy i w jaki sposób osoba uzależniona od alkoholu przepracuje opór wobec rozpoznania własnej choroby. Pod lupę bierzemy stereotypy dotyczące alkoholizmu i alkoholików, oraz analizujemy ich wpływ na proces gruntowania tożsamości, dokonującego się poprzez subiektywne uznanie uzależnienia.

Gruntowanie tożsamości w leczeniu alkoholizmu cz. 2 Zagrożenia i trudności w trakcie pracy 2015-01-13 16:46 | komentarze

W poprzednim wpisie przedstawiliśmy ramowy schemat pracy nad urealnianiem tożsamości u osób uzależnionych od alkoholu. Kontynuując temat - rozważamy dziś potencjalne zagrożenia, mogące pojawić się w trakcie pracy nad podstawowym elementem tego procesu, czyli rozpoznawaniem przez Pacjenta tego, że i w jaki sposób uzależnienie przejawia się u niego. 

Kolejne wpisy: « 1 2 3 4 5 6 7 8 »

O firmie

Ośrodek Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed
jest jedną z nielicznych, prywatnych placówek, prowadzących leczenie alkoholizmu, patologicznego hazardu i lekomanii w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami. Kadra Ośrodka posiada państwowe, najwyższe kwalifikacje, uprawniające do leczenia uzależnień. Nasza praca w sposób systematyczny konsultowana jest z superwizorem terapii uzależnień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

15.02.2015 Leczenie lekomanii w pigułce Podstawowe informacje na temat terapii uzależnienia od leków. Gdzie i jak leczy się lekomanię ? 

CZYTAJ WIĘCEJ

09.02.2015 Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.2 Druga część artykułu o wspólnej pracy z parą w ośrodkach leczenia alkoholizmu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kontakt

Zadzwoń lub napisz.
Wiemy czym jest uzależnienie.

tel: 12 281 08 59 lub 505 251 858
e-mail: biuro@versusmed.pl

OK, ukryj informację Ta strona używa plików cookies (więcej informacji)