Znajdź nas na Google Plus Znajdź nas na Facebook
Mapa strony Kontakt

UWOLNIJ SIĘ
Profesjonalnie leczymy uzależnienia

Bezpłatny punkt konsultacyjny

tel: 12 281 08 59 | 505 251 858

Wybierz odpowiedni turnus dla Twojego problemu: Uzależnienie od leków lekomania Uzależnienie od leków  lekomania Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od narkotyków Uzależnienie od narkotyków Motywacja i diagnoza Informacje Motywacja i diagnoza Informacje
Versusmed | Ośrodek terapii uzależnień w tym leczenia alkoholizmu

Aktualności

Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.1 05.02.2015 13:40

W przbiegu leczenia alkoholizmu i innych uzależnień zwykle zakłada się konieczność wyłącznego koncentrowania się na terapii uzależnienia. Wszelkie inne problemy, pracę nad nimi, lokuje się zwykle w późniejszych etapach leczenia. Tymczasem wielu naszych Pacjentów rozpozczyna leczenie odwykowe znajdując się jednocześnie w głębokim kryzysie, jaki dotknął ich związek. 

Relacja ta często wciąż jeszcze jest ważna i mocno wpływa na rzeczywistość Pacjenta. Jak odnieść - w przebiegu leczenia alkoholizmu - do tej mnogości problemów istotnych i aktywnie demonstrujących się ? Czy w każdym przypadku możemy pozowlić sobie na standardowe "przesunięcie" pracy w obszarach innych, niż uzależnienie na później ?  Niżej link do artykułu, w któ®ym rozważamy tą kwestię:

Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.1

 

 

Powrót do spisu wiadomości

O firmie

Ośrodek Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed
jest jedną z nielicznych, prywatnych placówek, prowadzących leczenie alkoholizmu, patologicznego hazardu i lekomanii w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami. Kadra Ośrodka posiada państwowe, najwyższe kwalifikacje, uprawniające do leczenia uzależnień. Nasza praca w sposób systematyczny konsultowana jest z superwizorem terapii uzależnień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

15.02.2015 Leczenie lekomanii w pigułce Podstawowe informacje na temat terapii uzależnienia od leków. Gdzie i jak leczy się lekomanię ? 

CZYTAJ WIĘCEJ

09.02.2015 Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.2 Druga część artykułu o wspólnej pracy z parą w ośrodkach leczenia alkoholizmu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kontakt

Zadzwoń lub napisz.
Wiemy czym jest uzależnienie.

tel: 12 281 08 59 lub 505 251 858
e-mail: biuro@versusmed.pl

OK, ukryj informację Ta strona używa plików cookies (więcej informacji)