Znajdź nas na Google Plus Znajdź nas na Facebook
Mapa strony Kontakt

UWOLNIJ SIĘ
Profesjonalnie leczymy uzależnienia

Bezpłatny punkt konsultacyjny

tel: 12 281 08 59 | 505 251 858

Wybierz odpowiedni turnus dla Twojego problemu: Uzależnienie od leków lekomania Uzależnienie od leków  lekomania Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od narkotyków Uzależnienie od narkotyków Motywacja i diagnoza Informacje Motywacja i diagnoza Informacje
Versusmed | Ośrodek terapii uzależnień w tym leczenia alkoholizmu

Aktualności

Zapraszamy na spotkania absolwentów i grupę otwartą 03.06.2014 11:19 | komentarze

Leczenie alkoholizmu i innych uzależnień powinno być bezwzględnie kontynuowane po ukończeniu terapii podstawowej. W związku z tym, ramach programu After Care, zapraszamy na comiesięczne spotkania absolwentów naszego Ośrodka, które odbywają się w każdą, ostatnią sobotę miesiąca.

Leczenie alkoholizmu, ale jakimi metodami? 03.06.2014 11:19 | komentarze

Leczenie alkoholizmu to szeroki już dziś zbiór różnorodnych metod. Od wielu lat nieustannie poszukiwane są i odkrywane coraz skuteczniejsze systemy terapeutyczne, które zwiekszają szansę na to, że leczenie alkoholizmu będzie naprawdę efektywne, a jego wyniki trwałe. W kilku słowach przedstawiamy jak rozwijały się i ewoluowały kolejne koncepcje dotyczące leczenia alkoholizmu. Wyjaśniamy także rolę i funkcje popularnej wszywki, leków oraz psychoterapii w przebiegu leczenia alkoholizmu. Wbrew pozorom te trzy "paradygmaty" terapeutyczne nie wykluczają się, umiejętnie zaś i z rozmysłem stosowane mogą poprawić skuteczność leczenia.

Kolejne wpisy: « 1 2 3 4 5 6

O firmie

Ośrodek Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed
jest jedną z nielicznych, prywatnych placówek, prowadzących leczenie alkoholizmu, patologicznego hazardu i lekomanii w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami. Kadra Ośrodka posiada państwowe, najwyższe kwalifikacje, uprawniające do leczenia uzależnień. Nasza praca w sposób systematyczny konsultowana jest z superwizorem terapii uzależnień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

15.02.2015 Leczenie lekomanii w pigułce Podstawowe informacje na temat terapii uzależnienia od leków. Gdzie i jak leczy się lekomanię ? 

CZYTAJ WIĘCEJ

09.02.2015 Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.2 Druga część artykułu o wspólnej pracy z parą w ośrodkach leczenia alkoholizmu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kontakt

Zadzwoń lub napisz.
Wiemy czym jest uzależnienie.

tel: 12 281 08 59 lub 505 251 858
e-mail: biuro@versusmed.pl

OK, ukryj informację Ta strona używa plików cookies (więcej informacji)