Znajdź nas na Google Plus Znajdź nas na Facebook
Mapa strony Kontakt

UWOLNIJ SIĘ
Profesjonalnie leczymy uzależnienia

Bezpłatny punkt konsultacyjny

tel: 12 281 08 59 | 505 251 858

Wybierz odpowiedni turnus dla Twojego problemu: Uzależnienie od leków lekomania Uzależnienie od leków  lekomania Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od alkoholu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od hazardu Uzależnienie od narkotyków Uzależnienie od narkotyków Motywacja i diagnoza Informacje Motywacja i diagnoza Informacje
Versusmed | Ośrodek terapii uzależnień w tym leczenia alkoholizmu

Aktualności

Praca z głodem alkoholowym w leczeniu uzależnień - nowy wpis na blogu 21.01.2015 14:58 | komentarze

Terapia uzależnień już na bardzo wczesnym etapie zakłada pracę nad rozpoznaniem u Pacjenta objawów głodu alkoholowego i budowaniem strategii radzenia sobie z nim. Głód alkoholowy to jedno z podstawowych kryteriów i zarazem elementów uzależnienia. Określany w ICD-10 jako  "potrzeba lub przymus picia" - skłania osoby uzależnione do sięgania po alkohol nawet wtedy, gdy w istocie tego nie chcą. 

Leczenie alkoholizmu od kuchni - inauguracja bloga dla psychoterapeutów uzależnień. 19.01.2015 14:00 | komentarze

Terapia uzależnień, po latach posuchy, nareszcie dojrzewa. Nieustająco pojawiają się nowe informacje, pozawlające nam lepiej rozumieć uzależnienie i lepiej je leczyć. Uruchamiamy blog, który - mamy nadzieję - pozwoli z czasem stworzyć, wspólnie z Czytelnikami, ciekawą platformę nie tylko dostarczającą informacji, ale i pozwalającą dzielić się wartościowymi treściami. 

Kolejne wpisy: « 1 2 3 4 5 6 »

O firmie

Ośrodek Leczenia Uzależnień Kliniki Versusmed
jest jedną z nielicznych, prywatnych placówek, prowadzących leczenie alkoholizmu, patologicznego hazardu i lekomanii w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami. Kadra Ośrodka posiada państwowe, najwyższe kwalifikacje, uprawniające do leczenia uzależnień. Nasza praca w sposób systematyczny konsultowana jest z superwizorem terapii uzależnień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aktualności

15.02.2015 Leczenie lekomanii w pigułce Podstawowe informacje na temat terapii uzależnienia od leków. Gdzie i jak leczy się lekomanię ? 

CZYTAJ WIĘCEJ

09.02.2015 Terapia par w ośrodku leczenia alkoholizmu cz.2 Druga część artykułu o wspólnej pracy z parą w ośrodkach leczenia alkoholizmu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kontakt

Zadzwoń lub napisz.
Wiemy czym jest uzależnienie.

tel: 12 281 08 59 lub 505 251 858
e-mail: biuro@versusmed.pl

OK, ukryj informację Ta strona używa plików cookies (więcej informacji)